Збереження санкцій щодо РФ, започаткування міжнародного механізму з деокупації Криму були головними темами переговорів Павла Клімкіна з європейськими партнерами

Регіон:
ЄС
Країна:
Росія
Тема:
Питання міжнародної безпеки
Джерело:
http://www.kmu.gov.ua

В рамках участі у Брюссельському Саміті Східного партнерства Міністр закордонних справ України Павло Клімкін провів двосторонні зустрічі з Високим Представником ЄС Федерікою Могеріні, Генеральним секретарем ЄСЗД Хельгою Шмід, міністрами закордонних справ Нідерландів Халбе Зійлстра та Естонії СвеномМіксером. 

Серед основних тем зазначених зустрічей Міністра – загострення безпекової ситуації на Донбасі, подальше погіршення ситуації в окупованому Криму, важливість збереження санкційного тиску на РФ і створення міжнародного механізму з деокупації Криму.

Міністр закликав своїх колег підтримати ініційовану Україною резолюцію ГА ООН щодо ситуації з правами людини в Криму.

Перспективи співпраці між Україною та Європейським інвестиційним банком, реалізація низки проектів та шляхи подальшої фінансової підтримки України сформували порядок денний зустрічі Міністра Клімкіна з Президентом ЄІБ Вернером Хойєром.

23 листопада Міністр Павло Клімкін взяв участь у відкритті джазового концерту молодих виконавців з країн СхП, який відбувся у Культурно-мистецькому центрі БОЗАР