Заступник Міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль прийняла копії вірчих грамот від новопризначеного Посла ФРН в Україні Анки Фельдгузен

Регіон:
ЄС
Країна:
Німеччина
Тема:
Публічна дипломатія
Джерело:
http://mfa.gov.ua

У ході зустрічі з цієї нагоди 19 липня було констатовано динамічний характер двостороннього співробітництва між Україною та Німеччиною. Олена Зеркаль відзначила важливу роль Берліна у збереженні суверенітету та територіальної цілісності України, порушеної внаслідок російської агресії, а також у збереженні підтримки міжнародної спільноти нашій країні  у протидії агресору. Наголошувалося на вагомій практичній допомозі Уряду ФРН у здійсненні реформ в Україні. Позитивно відзначено стале зростання торговельно-економічних відносин та інвестиційного співробітництва.

Олена Зеркаль окремо ознайомила німецького Посла з підсумками міжнародних судових процесів України проти Росії як  агресора й висловила впевненість, що Німеччина продовжуватиме підтримуватиме зусилля України щодо безумовної імплементації Москвою рішень поважних судових інстанцій. Торкаючись енергетичної сфери, Олена Зеркаль відзначила важливість подальшої співпраці з Урядом ФРН задля  ефективної імплементації директив Єврокомісії щодо зміцнення енергобезпеки та конкуренції на внутрішньому ринку газу в Євросоюзі.

Анка Фельдгузен дала високу оцінку стану демократії в Україні, свідченням чого, зокрема є вільні та демократичні виборчі процеси.

Олена Зеркаль побажала Послу ФРН успішної діяльності в Україні й висловила впевненість, що попередній досвід дипломатичної роботи Анки Фельдгузен в нашій державі сприятиме її ефективній роботі.