Заступник Міністра закордонних справ України Єгор Божок прийняв Посла Швеції в Україні Тобіаса Тиберга

Регіон:
ЄС
Країна:
Швеція
Джерело:
http://mfa.gov.ua

28 листопада 2019 р. Заступник Міністра закордонних справ України Єгор Божок прийняв Посла Швеції в Україні Тобіаса Тиберга.

У ході зустрічі були обговорені питання внутрішньополітичної ситуації в Україні, перспективи імплементації Мінських домовленостей та деокупації Донбасу та АР Крим.

Заступник Міністра подякував Послу Швеції за вагому практичну допомогу Україні з метою проведення важливих реформ та підтримки постраждалих від війни регіонів України та поінформував шведського дипломата про підготовку України до зустрічі у “Нормандському форматі” в Парижі.

Посол Швеції зазначив, що його країна підтримує Україну у захисті суверенітету та територіальної цілісності, зокрема, була відзначена активна співпраця обох країн в міжнародних організаціях щодо важливих для України міжнародних ініціатив.

Під час зустрічі сторони також обговорили підготовку візиту в Україну Прем’єр-міністра Швеції Стефана Льовена 4 грудня ц.р., який сприятиме поглибленню українсько-шведського співробітництва у багатьох сферах.