Заступник Міністра Василь Боднар зустрівся з Надзвичайним та Повноважним Послом Сенегалу в Україні паном Амаду Дабо

Регіон:
Інше
Тема:
Публічна дипломатія
Джерело:
http://mfa.gov.ua

27 листопада 2019 року заступник Міністра закордонних справ України Василь Боднар зустрівся з Послом Республіки Сенегал в Україні з резиденцією у Варшаві (Польща) паном Амаду Дабо з нагоди завершення його дипломатичної місії.
Під час зустрічі сторони обговорили широке коло питань двосторонніх відносин, а також взаємодію між Україною та Сенегалом у рамках ООН та інших міжнародних організацій.
Обидві сторони погодилися із необхідністю активізації політичного діалогу між Україною та Сенегалом, зокрема шляхом проведення найближчим часом двосторонніх політичних консультацій, а також низки офіційних візитів.
Сторони також обговорили практичні кроки, спрямовані на подальший розвиток двостороннього торговельно-економічного співробітництва між Україною та Сенегалом, та взаємодію у сферах, що становлять взаємний інтерес.
Василь Боднар висловив вдячність пану Амаду ДАБО за його особистий внесок у просування двосторонніх відносин між нашими двома країнами та побажав йому успіхів у подальшій діяльності.