Заступник голови Комітету з питань європейської інтеграції Марія Іонова взяла участь у форумі «Відносини ЄС-Україна у майбутньому» в Європарламенті

Регіон:
ЄС
Країна:
Інше
Тема:
Європейська інтеграція
Джерело:
http://rada.gov.ua

Заступник голови Комітету з питань європейської інтеграції Марія Іонова взяла участь у дискусійному форумі високого рівня на тему: «Відносини ЄС-Україна у майбутньому», що відбувся у Європейському парламенті.

У форумі взяли участь Посол Канади в Україні, заступник Генерального директора Європейської комісії  з питань європейської політики сусідства і переговорів з розширення, голова підрозділу з питань Східного партнерства Зовнішньої служби Євросоюзу та інші.

Формат зустрічі передбачав обговорення перспективи розвитку відносин між Україною та Європейським Союзом, розгляд очікуваних покращень у сфері соціальної та економічної політики України після повної відповідності стандартам ЄС, питання співпраці у сфері безпеки та роль «російського чинника» в Україні.

Марія Іонова звернула увагу наших колег на ряд важливих питань, таких як захист проведення реформ в Україні та їх видимі результати, а також посилення співпраці різних органів влади задля кращого реформування у політичній та економічній сфері. Зокрема, заступник голови Комітету поінформувала учасників зустрічі про ініціативу щодо представлення 28 лютого у Верховній Раді Парламентсько-урядової дорожньої карти щодо переліку пріоритетних законопроектів у сфері європейської інтеграції, які перебувають на розгляді Верховної Ради України.

Щодо політичної частини, Марія Іонова наголосила на важливості продовження санкцій, а також розширення санкційного періоду з 6 до 12 місяців, розширення санкційного пакету по Криму.

«Маємо активно працювати над практичною імплементацією ініціативи щодо Зовнішнього інвестиційного плану Європейського Союзу та використати всі можливості , які запропоновані європейським фінансовими інституціями», –  зазначила Марія Іонова. Вона також поінформувала європейських колег щодо особливостей діяльності Комітету з питань європейської інтеграції.