Володимир Кістіон: Уряд України незворотній в реформах, тому цінує допомогу ЄБРР в їх проведенні

Регіон:
ЄС
Країна:
Інше
Тема:
Європейська інтеграція
Джерело:
http://www.kmu.gov.ua

Уряд вдячний Європейському банку реконструкції та розвитку за фінансову підтримку України минулоріч та готовність співпрацювати в найближчі два роки. Про це сьогодні на зустрічі з керуючим директором ЄБРР у країнах Східної Європи та Кавказу Франсісом Маліжем сказав Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон.

«Уряд України незворотній в реформах, тому цінує допомогу ЄБРР в їх проведенні – як в енергетиці, так і в транспортній інфраструктурі. Кредитна підтримка ЄБРР в найближчі два роки дасть змогу оновити парк вагонів Укрзалізниці, модернізувати підстанції Укренерго, покращити інфраструктуру річки Дніпро, залучити інвестиції у видобуток українського газу», – зазначив Володимир Кістіон.

Окрему подяку Віце-прем’єр-міністр висловив за сприяння ЄБРР у формуванні нової Наглядової ради НАК «Нафтогаз України» та участь у проведенні конкурсного відбору незалежних членів Наглядової ради для нового незалежного оператора газотранспортної системи – ПАТ «Магістральні газопроводи України».

У свою чергу Франсіс Маліж разом із колегами – директором ЄБРР в Україні Шевкі Аджунер та його заступницею Мариною Петров – високо оцінили прозорість першого етапу відбору Наглядової ради ПАТ «МГУ».

Представники ЄБРР також торкнулися питання е-декларування активів і доходів незалежних членів Наглядових рад державних підприємств. На їх переконання, це ключове питання, через яке звільнилися попередні представники Наглядової ради НАК «Нафтогаз України».

Володимир Кістіон розділив стурбованість ЄБРР цими ризиками та зауважив, що питання потребує пильної уваги українських парламентарів. Уряд зі свого боку готовий надати всебічне сприяння.