Уряд схвалив проект Указу Президента про приєднання України до Конвенції про Європейський інститут лісу

Регіон:
ЄС
Країна:
Інше
Тема:
Європейська інтеграція
Джерело:
http://www.kmu.gov.ua

Сьогодні на засіданні Уряду схвалено проект Указу Президента про приєднання України до Конвенції про Європейський інститут лісу. Відповідний проект документа розробило Державне агентство лісових ресурсів України.

Проект Указу підготовлено з метою прийняття рішення про приєднання України до Конвенції про Європейський інститут лісу від 28 серпня 2003 року, що буде корисним для України з огляду на можливість впливати на політику роботи організації з метою мобілізації науково-дослідного потенціалу та ефективного об’єднання наявних ресурсів багатьох європейських країн у галузі лісових наукових досліджень та передових методів і технологій лісоуправління.

«Європейський інститут лісу є міжнародною організацією, створеною європейськими державами. На сьогодні 26 країн Європи є членами Європейського інституту лісу. Місія інституту полягає у проведенні, посиленні та активізації лісових досліджень, інтеграції досвіду і знань задля вирішення проблем у сфері лісів та лісоуправління. Дослідження складають наукову основу для підтримки лісової політики на європейському, регіональному та національному рівнях», – повідомив заступник Голови Держлісагентства Володимир Бондар.