Україна в політичному сенсі виграє сьогодні битву ідей, розраховуємо на подальшу реалізацію реформ, – Глава МЗС Великої Британії на зустрічі з Прем’єром Гройсманом

Регіон:
ЄС
Країна:
Об’єднане Королівство
Тема:
Публічна дипломатія
Джерело:
http://www.kmu.gov.ua

Україна сьогодні в політичному сенсі виграє битву ідей і перемагає на шляху реформ і перетворень, з якого не можна звернути. Про це сказав Міністр закордонних справ Великобританії Борис Джонсон під час зустрічі з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом. Зустріч відбулася напередодні Другої конференції з питань реформ, в рамках робочого візиту Глави Уряду України до Королівства Данії.

«Друзі України збираються разом. Вражений тим, що Україні вдалося зробити. Треба й далі йти шляхом реформ. І ця конференція – чудова нагода з’ясувати, де ми зараз, і що буде завтра, – сказав Борис Джонсон. – Сьогодні ви виграєте битву ідей, і треба продовжувати курс реформ».

«Ми вдячні за високу оцінку і налаштовані продовжувати реформи, направлені на зростання добробуту громадян України», – сказав Володимир Гройсман.

Він проінформував співрозмовника про поточну економічну ситуацію в Україні, розкрив деталі останніх рішень, у тому числі щодо функціонування Антикорупційного суду.

Під час розмови сторони торкнулися різних тем двостороннього співробітництва, а також обговорили можливості спільних позицій в переговорах з міжнародними партнерами.