Україна та Литва налаштовані на результативний та прагматичний характер Міжнародної конференції з питань реформ в Україні, яка відбудеться у 2020 році у Вільнюсі

Регіон:
ЄС
Країна:
Литва
Тема:
Публічна дипломатія
Джерело:
http://mfa.gov.ua

Про це йшлося під час зустрічі заступника Міністра Василя Боднара та Посла з особливих доручень МЗС Литви Річардаса Дягутіса, визначеного відповідальним за організацію цього заходу.

За словами Річардаса Дягутіса, успішне проведення Конференції є одним з важливих пріоритетів Литви на наступний рік, що розглядається у Вільнюсі як частина загальної стратегії підтримки України.

Українська сторона підтвердила чітку налаштованість Президента України та Уряду України на пришвидшення реформ, подальше стимулювання економічного зростання та створення комфортних умов для іноземних інвесторів. Було підкреслено, що вдале поєднання політичних та економічних майданчиків під час зазначеної Конференції сприятиме результативному проведенню цього заходу, що стане важливим фактором посилення підтримки процесу реформ з боку міжнародних партнерів України.

Українська сторона висловила вдячність литовській стороні за незмінні зусилля зі збереження «українського питання» у фокусі уваги європейської та євроатлантичної спільноти.

Попередньо, міжнародні конференції з питань реформ в Україні проводились у Лондоні (2017), Копенгагені (2018) та Торонто (2019). Метою заходів є оцінка прогресу України у реалізації реформ та внеску міжнародних партнерів у цей процес демократичних та економічних перетворень в Україні, створення додаткових спроможностей для формування планів посилення демократичної відповідальності, доброчесності та добробуту в Україні.

В останній конференції, що відбулась 2-4 липня 2019 року у м. Торонто (Канада), участь взяли представники 37 держав світу, міжнародних фінансових та безпекових організацій, парламентарі, представники приватного сектору, громадянського суспільства та аналітичних центрів, а також члени українсько-канадської спільноти.