Україна та Білорусь підписали Програму співробітництва у сфері фізичної культури і спорту

Регіон:
Інше
Країна:
Білорусь
Тема:
Публічна дипломатія
Джерело:
http://www.kmu.gov.ua

27 червня в Мінську Міністр молоді та спорту  України Ігор Жданов і Міністр спорту і туризму Республіки Білорусь Сергій Ковальчук підписали Програму співробітництва між двома відомствами у сфері фізичної культури і спорту.

У церемонії підписання також взяв участь Посол України в Білорусі Ігор Кизим.

Мета Програми – здійснення комплексу заходів з розвитку взаємовигідного співробітництва у сфері фізичної культури і спорту для забезпечення рівних прав громадян на заняття фізичною культурою і спортом, створення системи підготовки спортсменів високого класу до міжнародних спортивних заходів та ефективного використання спортивних споруд.

«Міністерство молоді та спорту України зацікавлене у співпраці з білоруськими колегами в питанні співробітництва у сфері фізичної культури і спорту, обміну досвідом щодо реформування галузі. Зокрема, поглиблено вивчити білоруський досвід щодо розвитку інфраструктури фізичної культури і спорту, співпраці із федераціями. Нам також цікавий досвід Республіки Білорусь у боротьбі з допінгом, корупцією у спорті, іншими загрозами для спорту», – наголосив Ігор Жданов під час підписання документа.