Ukraine Reform Conference в Торонто об’єднав міжнародну спільноту навколо України, – Геннадій Зубко

Регіон:
ЄС
Країна:
Канада
Джерело:
http://www.kmu.gov.ua

На форумі у Торонто нам вдалося показати основні досягнення України за останні 5 років. А саме, які реформи проведені, яким напрямком сьогодні Україна крокує до Європейського Союзу, напрямки співпраці з міжнародними фінансовими партнерами, подальші кроки України щодо залучення канадського і європейського бізнесу до співпраці.

Про це у прямому ефірі «5 каналу» за результатами Третьої міжнародної конференції з реформ в Україні, яка проходить в Торонто, заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

«Вчора всі країни-учасники форуму зробили стейтменти про підтримку України, територіальної цілісності, звільнення полонених моряків і політв’язнів та про економічну співпрацю. Тож форум став майданчиком, який дав можливість ще раз голосно заявити про Україну, про ключові зміни, що відбулись, і найголовніше – об’єднати міжнародну спільноту навколо нашої країни!» – наголосив урядовець.

Він розповів, що за участі української делегації у Торонто відбулось багато дискусійних панелей. Тематика різна: починаючи від глобальної безпеки, безпеки України і європейських країн і закінчуючи результатами реформ в Україні і Європі.

«Незважаючи на турбулентний період парламентських виборів, співпраця світової спільноти з Україною буде продовжена і активно підтримуватиметься у майбутньому. Вже готуються нові проекти щодо розвитку інфраструктури, а також підтримки ключових реформ України. Але, найголовніше, нам вдалося презентувати Україну вже зразка 2019 року: з відповідальними лідерами на місцях, які готові брати на себе повноваження і бути ефективними», – наголосив Геннадій Зубко.

Окрім результатів реформ і домовленостей в економічній площині, Віце-прем’єр-міністр прокоментував результати зустрічі з українською діаспорою у Канаді, яка є найчисленнішою з-поміж інших країн світу. «Сьогодні в Канаді проживає 1,4 млн українців, і ця діаспора є найбільш згуртованою. Більше того, вони є представниками понад 69 канадських компаній, які висловили свою готовність інвестувати в Україну. Зокрема, у видобуток корисних копалин і розвиток інфраструктури», – розповів Геннадій Зубко. Він повідомив, що на економічному форумі у Торонто, крім канадського бізнесу, були компанії з Європи, США, зокрема, з Центральної Америки.