У Мінмолодьспорту обговорили питання співробітництва між Україною та Республікою Словенія у сфері фізичної культури і спорту

Регіон:
ЄС
Країна:
Словенія
Тема:
Європейська інтеграція
Джерело:
http://www.kmu.gov.ua

23 листопада у Мінмолодьспорту відбулася зустріч керівництва з делегацією Посольства Республіки Словенія в Україні на чолі з Надзвичайним та Повноважним Послом Наташею Прах та Міністерства економічного розвитку та технологій Республіки Словенія на чолі з Державним секретарем Алешем Кантарутті.

Участь у зустрічі взяли заступник Міністра з питань європейської інтеграції Микола Мовчан, Державний секретар Олег Немчінов, начальник відділу міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Наталія Радчук, начальник відділу інвестицій та розвитку спортивної інфраструктури Анна Сдобнова.

Під час зустрічі сторони обговорили загальний стан співробітництва між Україною та Республікою Словенія, зокрема обмінялися думками щодо двосторонньої співпраці у сфері фізичної культури і спорту.

Заступник Міністра з питань європейської інтеграції Микола Мовчан  поінформував про сучасний стан та перспективи  розвитку двосторонніх відносин у молодіжній сфері, сфері фізичної культури і спорту, а також запропонував словенській стороні посилити двостороннє співробітництво у цих сферах, у тому числі шляхом укладення угоди про обміни між молоддю двох країн.

Державний секретар Мінмолодьспорту Олег Немчінов наголосив на важливості інтенсифікації двосторонньої співпраці у сфері фізичної культури і спорту, у тому числі у питаннях розвитку спортивної інфраструктури, співробітництва між спортивними федераціями та молодіжними організаціями обох країн.

Представники словенської сторони подякували за можливість зустрічі, висловили зацікавленість у розвитку співробітництва між нашими країнами як на рівні державних органів влади, так і між спортивними федераціями, асоціаціями, громадськими організаціями, а також між приватними структурами, що займаються розвитком спортивної інфраструктури