Степан Полторак: Під час зустрічі з Генсеком НАТО визначено необхідні практичні кроки для відновлення ефективної роботи Комісії Україна-НАТО на всіх рівнях

Регіон:
ЄС
Тема:
НАТО
Джерело:
http://www.kmu.gov.ua

Під час зустрічі з Генеральним секретарем НАТО Йєнсом Столтенбергом визначено необхідні практичні кроки для відновлення ефективної роботи Комісії Україна-НАТО на всіх рівнях. Про це сьогодні, 8 червня, повідомив Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак під час прес-конференції за результатами роботи у Штаб-квартирі НАТО.

«Важливою була зустріч з Генеральним секретарем НАТО Йєнсом Столтенбергом, де під час розмови ми розглянули комплекс питань, пов’язаних із системним покращенням нашої співпраці. Ми обговорили параметри участі України в Саміті НАТО, що відбудеться наступного місяця», – зазначив Степан Полторак.

Також Міністр оборони України сказав, що вони узгодили спільні позиції щодо можливого залучення представників НАТО до проведення стратегічного оборонного огляду в Україні.

«Я хотів би сказати, що в цьому році ми починаємо його проведення, і для нас було би дуже важливо, щоб представники НАТО взяли в цьому участь, тому що на основі цього огляду ми сплануємо стратегічні цілі на нашу роботу після 20-го року, – відзначив глава вітчизняного оборонного відомства. – До 2020 року в нас є чіткий план щодо наших реформ, але після 2020 року вони не припиняються, вони мають продовження і для того, щоб відпрацювати стратегічну ціль, ми проводимо за участю представників Альянсу стратегічний огляд, який і надасть можливість правильно сформувати нашу роботу в майбутньому».

Степан Полторак зазначив, що під час зустрічі з Генеральним секретарем НАТО Йєнсом Столтенбергом були визначені необхідні практичні кроки для відновлення ефективної роботи Комісії Україна-НАТО на всіх рівнях: міністрів, глав держав та урядів.