Сергій Кислиця прийняв Заступника Верховного комісара ООН у справах біженців Дж.Окос-Оббо

Регіон:
ЄС
Тема:
ООН
Джерело:
http://mfa.gov.ua

19 березня 2018 р. Заступник Міністра закордонних справ України Сергій Кислиця прийняв Заступника Верховного комісара ООН у справах біженців Дж.Окос-Оббо. 

Сергій Кислиця дав високу оцінку зусиллям Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ), спрямованим на пом’якшення гуманітарних наслідків російської агресії проти України, а також  вдосконалення національної системи захисту біженців.

У ході зустрічі сторони обговорили актуальні питання співпраці України з УВКБ, зокрема у сфері регулювання потоків біженців та мігрантів у світі, зміцнення відповідного потенціалу України, а також підтримку гуманітарних зусиль Уряду України.

УВКБ ООН є однією з найбільш активних організацій системи ООН з надання допомоги внутрішньо переміщеним особам в Україні. Впродовж 2014-2017 р. на потреби надання гуманітарної допомоги Україні УВКБ ООН витратило понад 77 млн. дол. США, з них 13 млн. дол. США у 2017 р. Пріоритетним напрямком діяльності УВКБ в Україні також є сприяння створенню ефективної системи захисту біженців та законодавства відповідно до міжнародних стандартів.