Поглибити співпрацю України і Латвії допоможе якісна комунікація дипломатів, парламентаріїв та урядовців, – Дмитро Разумков

Регіон:
ЄС
Країна:
Латвія
Тема:
Публічна дипломатія
Джерело:
http://rada.gov.ua

У рамках офіційного візиту до Латвійської Республіки Голова Верховної Ради України провів зустріч із Президентом Латвії Егілсом Левітсом. 

Під час зустрічі Дмитро Разумков подякував Президенту за готовність на міжнародній арені підтримувати  Україну в її боротьбі за територіальну цілісність та суверенітет. «Там, де не може говорити Україна, – говорить Латвія. Там, де не чути один голос, – почують декілька. Ми відчуваємо підтримку Латвійської Республіки в рамках роботи ПАРЄ, ООН та інших міжнародних організацій, і це дуже важливо для України», – наголосив Голова Парламенту.

Дмитро Разумков підкреслив, що питання Криму та Донбасу є рівнозначними для української влади. «Безумовно, буде різний підхід до вирішення цих питань, але для нас вони є однаково пріоритетними. Адже і там, і там наші громадяни, наші землі», – зазначив він.

Голова Верховної Ради також висловив вдячність за підтримку України на шляху до членства в НАТО. «Ми співпрацюємо на користь не лише України, а й усієї Європи, і робимо все залежне від нас щодо збереження демократичних принципів», – зауважив Дмитро Разумков.

Своєю чергою Президент Латвії Егілс Левітс висловив сподівання, що цей візит дасть позитивний імпульс взаємовідносинам між державами. Зокрема, він акцентував на необхідності розвивати співпрацю в рамках Східного партнерства.

Дмитро Разумков зазначив, що цей напрям є важливим для України. «Сподіваюсь, якісна комунікація на рівні дипломатичних місій, парламентаріїв та урядовців дасть можливість поглибити співпрацю між нашими країнами», – зауважив він.