Ольга Буславець обговорила з Послом Німеччини перспективи співробітництва

Регіон:
ЄС
Країна:
Німеччина
Тема:
Економічна дипломатія
Джерело:
http://www.kmu.gov.ua

В.о. Міністра енергетики та захисту довкілля Ольга Буславець провела зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Німеччини в Україні Анкою Фельдгузен, під час якої сторони обговорили актуальні питання і перспективні напрями співробітництва.

Посол привітала Ольгу Буславець з призначенням на посаду і побажала успіхів у роботі, з приємністю відзначивши, що очільницею такого важливого Міністерства стала жінка.

Ольга Буславець повідомила Посла про заходи Уряду і Міністерства зі стабілізації ситуації в енергетичній сфері, прогрес у переговорах з інвесторами у відновлювані джерела енергії і функціонування ринку електроенергії. Вона запевнила, що урядовці роблять усе можливе, щоб Україна зберегла імідж інвестиційно привабливої країни, яка повністю виконує свої зобов’язання.

Анка Фельдгузен зазначила, що Німеччина зацікавлена в реалізації в Україні пілотного проекту, спрямованого на подальшу трансформацію вугільних регіонів.

Ольга Буславець запросила представників Німеччини долучитися до роботи Координаційного центру з трансформації вугільних регіонів, створеного Урядом 13 травня.

Сторони домовилися про поглиблення стратегічного енергетичного партнерства між країнами.