Олександр Данилюк підписав фінансово-кредитні угоди між Україною і ЄБРР та ЄІБ

Регіон:
ЄС
Країна:
Інше
Тема:
Європейська інтеграція
Джерело:
http://www.kmu.gov.ua

11 грудня Міністр фінансів України Олександр Данилюк підписав від імені України угоди стосовно реалізації проекту «Розширення метрополітену у місті Харкові» з Європейським банком реконструкції та розвитку та Європейським інвестиційним банком.

Підписання відбулося за участі Президента України Петра Порошенка, Керуючого директора ЄБРР у країнах Східної Європи і Кавказу Франсіса Маліжа, Директора кредитних операцій в країнах Східної Європи ЄІБ Ліонеля Рапая.

У чому суть?

Європейський банк реконструкції та розвитку та Європейський інвестиційний банк надають Україні кредит у розмірі 160 млн євро кожен з подальшим рекредитуванням Міністерством фінансів коштів комунальному підприємству «Харківський метрополітен».

Метою проекту є поліпшення транспортного обслуговування жителів Харкова, збільшення довжини Олексіївської лінії харківського метрополітену на 3,47 км та введення в експлуатацію двох станцій та електродепо «Олексіївське».

Під час підписання угод Міністр фінансів України Олександр Данилюк сказав: «Покращення транспортної інфраструктури є одним з пріоритетів нашого Уряду. Цей проект з модернізації харківського метрополітену є важливою частиною більшого плану міського розвитку. Проект створить робочі місця для місцевих жителів, сприятиме розвитку мережі громадського транспорту та підвищить рівень комфорту для кожного мешканця міста».

Що це дає?

– розвиток транспортної інфраструктури Харкова;

– підвищення якості обслуговування пасажирів на громадському транспорті;

– поліпшення екологічної ситуації у місті;

– створення нових робочих місць на підприємствах міста та збільшення завантаження вітчизняних промислових потужностей пов’язаних з виробництвом товарів, виконанням робіт та послуг для будівництва метрополітену;

– втілення новітніх енергозберігаючих технологій на громадському транспорті.