МЗС Республіки Індонезія: «Підтверджуємо повагу та підтримку суверенітету, територіальної цілісності і непорушності міжнародно визнаних кордонів України»

Регіон:
Інше
Країна:
Індонезія
Тема:
Публічна дипломатія
Джерело:
http://mfa.gov.ua

Питання збройної агресії Росії проти України, імплементація Мінських домовленостей, захист суверенітету та територіальної цілісності нашої держави і неприпустимість порушення прав кримськотатарського народу окупаційною владою, активізація українсько-індонезійського політичного діалогу, нарощування обсягів співпраці у практичних сферах, посилення взаємодії на міжнародній арені були серед ключових під час 4-го раунду українсько-індонезійських політичних консультацій, які відбулися 22 лютого 2018 р. в МЗС України.

«Проведення сьогоднішнього заходу є свідченням прагнення обох сторін до інтенсифікації усього спектру взаємин між Україною та Республікою Індонезія, а також розбудови взаємовигідної співпраці як на двосторонньому, так і на багатосторонньому рівнях», – зазначив Державний секретар МЗС України Андрій Заяць.

Генеральний Директор у справах Америки та Європи МЗС Республіки Індонезія Мухаммад Аншор відзначив готовність Індонезії до плідної співпраці з нашою державою за усіма напрямами, а також висловив зацікавленість у досвіді, набутому Україною під час її непостійного членства у РБ ООН.

Українська сторона привернула увагу до грубих порушень прав кримських татар на тимчасово окупованої території АР Крим і закликала Індонезію як одну з найбільших мусульманських країн світу здійснювати у цьому контексті щільний моніторинг стану дотримання у тому числі релігійних свобод.

Сторони погодились, що підтримання регулярних контактів між зовнішньополітичними відомствами є ефективним механізмом підготовки до взаємних контактів найвищого рівня.