Микола Мовчан зустрівся з Державним секретарем Міністерства закордонних справ та європейської інтеграції Республіки Молдова

Регіон:
Cхідне партнерство
Країна:
Молдова
Тема:
Захист прав людини
Джерело:
http://www.kmu.gov.ua

15 лютого у Міністерстві молоді та спорту України відбулася зустріч заступника Міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції, Віце-голови Міжурядового Комітету ЮНЕСКО з питань фізичного виховання та спорту (CIGEPS) Миколи Мовчана з Державним секретарем Міністерства закордонних справ та європейської інтеграції Республіки Молдова Татьяною Молчан та Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Молдова в Україні Русланом Болбочаном.

У ході зустрічі українська та молдовська сторони обговорили питання розширення співробітництва між Україною та Республікою Молдова у сферах молоді, спорту, фізичної культури, фізичного виховання, спортивного туризму як у двосторонньому, так і багатосторонньому форматах.

Значну увагу було приділено питанням поглиблення українсько-молдовської співпраці у галузях молоді та спорту в таких міжнародних організаціях як ГУАМ, Рада Європи, ЮНЕСКО, ООН тощо.

Нагадаємо, що у 2018 році в Організації за демократію та економічний розвиток (ГУАМ) головує саме Республіка Молдова. Рік тому, за ініціативи Міністерства молоді та спорту України, в рамках ГУАМ була створена нова інституція – Робоча група щодо співпраці у сферах молоді та спорту (де зараз головує Україна).