Міністри оборони України та Королівства Швеція обговорили перспективи співробітництва в оборонній сфері

Регіон:
ЄС
Країна:
Швеція
Тема:
Питання міжнародної безпеки
Джерело:
http://www.kmu.gov.ua

«Ми обговорили питання підтримки Швеції міжнародних зусиль щодо розгортання миротворчої місії ООН на сході України та головні підходи до організації цього процесу, – наголосив генерал армії України Степан Полторак. – Ми обговорили безпекову ситуацію в Україні та світі. Також нами були розглянуті питання продовження співробітництва у сфері підготовки ЗС України шляхом залучення ЗС Швеції до проведення операції «UNIFIER» у Міжнародному Центрі миротворчості та безпеки на Яворівському полігоні у Львівській області».

Крім того, сторони розглянули можливість розширення формату співпраці між міністерствами та домовилися переглянути міжурядовий Протокол про співпрацю, (який діє з 2001 року) та привести його до нового формату – Міжурядової УГОДИ про співробітництво із включенням у новий документ положень про співробітництво у військово-технічній та науково-дослідній сферах.

«У рамках зустрічі ми обговорили можливості розгортання Миротворчої місії ООН на тимчасово окупованій території України та можливої участі у Місії ООН Збройних Сил Швеції», – додав Міністр.