Міністр закордонних справ України Павло Клімкін взяв участь у Другій конференції з питань реформ в Україні, що відбулася в Копенгагені 27 червня 2018 року

Регіон:
ЄС
Тема:
Європейська інтеграція
Джерело:
http://mfa.gov.ua

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін взяв участь у Другій конференції з питань реформ в Україні, що відбулася в Копенгагені 27 червня 2018 року.
У ході конференції було представлено конкретні досягнення Уряду України в реалізації системних реформ. Міністри закордонних справ та представники 40 іноземних держав та міжнародних організацій запевнили у подальшій підтримці української влади та громадянського суспільства.

Під час робочого ланчу на рівні керівників зовнішньополітичних відомств Міністр Клімкін закликав приділити особливу увагу необхідності злагодженої та системної протидії гібридним загрозам з боку Росії та її намаганням втручатися у виборчі процеси в демократичних країнах світу. Він також закликав іноземних партнерів посилити тиск на Росію задля звільнення українських політичних в’язнів.

У рамках конференції відбулися окремі двосторонні зустрічі Міністра з Верховним представником ЄС із закордонних справ та політики безпеки Федерікою Могеріні, державним секретарем Великої Британії Борисом Джонсоном, Міністром закордонних справ Королівства Норвегія Іне Еріксен Сьорейде та заступником державного секретаря США Джоном Салліваном.