Міністр оборони України зустрівся з Прем’єр-міністром Республіки Хорватія

Регіон:
ЄС
Країна:
Хорватія
Тема:
Публічна дипломатія
Джерело:
http://www.kmu.gov.ua

Під час офіційного візиту до Республіки Хорватія Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак зустрівся із Прем`єр-міністром Хорватії Андреєм Пленковичем.

Міністр оборони України Степан Полторак висловив вдячність Прем`єр-міністру Республіки Хорватія Андрію Пленковичу за його стійку та безкомпромісну позицію щодо підтримки українського народу.

«Впевнений, що за Вашої безпосередньої підтримки оборонні відомства України та Хорватії будуть співпрацювати ще краще», – зазначив генерал армії України Степан Полторак.

В рамках зустрічі були обговорені питання подальшої співпраці двох країн.

«У подальшій перспективі ми запланували проведення спільних військових навчань із залученням хорватських військових і сподіваємось на Вашу підтримку. В Україні працює багато інструкторів від країн Альянсу, які на полігонах навчають наших військовослужбовців, і ми дуже б хотіли вивчати досвід Хорватії, якій також довелося вести бойові дії на території країни, адже вважаємо цей досвід унікальним», –  наголосив під час зустрічі глава вітчизняного оборонного відомства Степан Полторак.