Київ і Любляна скоординували подальші кроки з метою поглиблення політичного діалогу та практичної співпраці

Регіон:
ЄС
Країна:
Словенія
Джерело:
http://mfa.gov.ua

8 листопада 2019 року в Києві під час чергового раунду українсько-словенських політичних консультацій на рівні заступників міністрів закордонних справ сторони обговорили подальші кроки з метою поглиблення політичного діалогу та практичної співпраці.

Українську сторону представляв Заступник Міністра закордонних справ України Василь Боднар, словенську – Державний секретар Міністерства закордонних справ Республіки Словенія Сімона Лесковар.

Домовлено про організацію низки візитів, включаючи на найвищому рівні, зміцнення практичної співпраці в економічній та інших сферах, продовження роботи з обміну досвідом проведення системних реформ, координацію в рамках міжнародних організацій.

Заступник Міністра Василь Боднар висловив вдячність словенській  стороні за підтримку суверенітету й територіальної цілісності України,  допомогу у протидії російській агресії, зокрема, реабілітацію поранених українських військовослужбовців та організацію відпочинку й оздоровлення окремих категорій дітей з України.

Словенська сторона підтвердила підтримку євроатлантичного та євроінтеграційного курсу України, а також готовність й надалі ділитися власним досвідом реалізації пріоритетів у цій сфері, зокрема у контексті підготовки до її головування в ЄС у другій половині 2021 року.