Італія вдячна за підтримку України у боротьбі з коронавірусом

Регіон:
ЄС
Країна:
Італія
Тема:
Економічна дипломатія
Джерело:
mfa.gov.ua

26 травня 2020 року відбулася зустріч заступника міністра закордонних справ України Василя Боднара з послом Італійської Республіки в Україні Давіде Ла Чечіліа.

Під час зустрічі посол Італії подякував Україні за солідарність з Італією у протидії епідемії COVID-19 та надану італійським громадянам гуманітарну допомогу. Італійський дипломат з особливою вдячністю відзначив гуманітарну місію до Італії українських лікарів, які у квітні 2020 року протягом трьох тижнів надавали допомогу своїм італійським колегам у лікарнях регіону Марке та мали можливість ознайомитися з італійським протоколом лікування коронавірусної інфекції.

Співрозмовники обговорили низку питань двостороннього співробітництва та взаємодії у рамках міжнародних організацій, зокрема щодо підтримки кандидатур до міжнародних органів.

Окрему увагу дипломати приділили відновленню роботи Українсько-Італійської Ради з економічного, промислового та фінансового співробітництва та залученню італійського бізнесу до реалізації інвестиційних проектів в Україні. Італія, яка входить у ТОП-3 наших торговельних партнерів в Європі, готова розширювати присутність свого бізнесу в Україні та позитивно оцінює результати нещодавньої  зустрічі Прем‘єр-міністра України Дениса Шмигаля з представниками італійських компаній.