Хорватія готова ділитися з Україною досвідом реінтеграції деокупованих територій

Регіон:
ЄС
Країна:
Хорватія
Джерело:
http://mfa.gov.ua

Хорватія готова ділитися з Україною досвідом реінтеграції деокупованих територій. Про це та інші питання співпраці йшлося 21 листопада 2019 року під час зустрічі заступника Міністра закордонних справ Василя Боднара з Послом Хорватії в України Аніцею Джамич.

Значна увага була приділена питанням здійснення у наступному році візитів на високому та найвищому рівні, проведенню чергового засідання робочої групи з вивчення хорватського досвіду з питань реінтеграції окупованих територій, проведенню сьомого засідання спільної українсько-хорватської Комісії з питань економічного співробітництва.

У контексті обговорення можливостей економічної співпраці Василь Боднар зазначив, що реалізація запланованих заходів повинна сприяти залученню хорватських інвестицій в економіку України та збільшенню товарообігу двох країн.
Аніца Джамич, у свою чергу, підтвердила незмінність позиції Республіки Хорватія щодо підтримки суверенітету, територіальної цілісності, євроінтеграційного курсу України, а також повну підтримку у питанні реалізації низки реформ в нашій країні.