Джеймс Меттіс: Успішне проведення оборонної реформи в Україні прямо пов’язано з нашою спільною безпекою – безпекою США та країн НАТО

Регіон:
ЄС
Країна:
Сполучені Штати Америки
Тема:
НАТО
Джерело:
http://www.kmu.gov.ua

7 червня під час зустрічі Міністра оборони України з Міністрами оборони Великобританії, Канади, Литви, Польщі та США Міністр оборони США Джеймс Меттіс у своєму виступі підкреслив той величезний внесок, який, ціною життя своїх синів, робить народ України, щоб відстояти територіальну цілісність та незалежність країни.

«Успішне проведення оборонної реформи в Україні прямо пов’язано з нашою спільною безпекою – безпекою США, безпекою країн НАТО», – наголосив під час діалогу пан Джеймс Меттіс.

Окрім цього, під час зустрічі було наголошено, що нещодавно було прийнято рішення щодо чергового траншу допомоги з боку США для потреб ЗС України. Ця допомога дозволить наростити динаміку та зміст широкомасштабної реформи, яка відбувається в оборонному відомстві України.

«РФ порушує міжнародні норми та права. Ми вважаємо за потрібне продовжувати зустрічі на вищому рівні та допомагати Україні», – наголосив Джеймс Меттіс.