Директор ДКС МЗС України Сергій Погорельцев зустрівся з Генеральним директором з питань міжнародного співробітництва Міністерства юстиції Іспанії Анною Торрес Галлего та Генеральним директором з питань РАГС та нотаріату Педро Гаррідо Чаморро

Регіон:
ЄС
Країна:
Іспанія
Тема:
Публічна дипломатія
Джерело:
http://mfa.gov.ua

У рамках візиту до Іспанії з метою участі в українсько-іспанських консультаціях з консульсько-правових питань Директор Департаменту консульської служби МЗС України Сергій Погорельцев зустрівся з Генеральним директором з питань міжнародного співробітництва Міністерства юстиції Іспанії Анною Торрес Галлего та Генеральним директором з питань РАГС та нотаріату Педро Гаррідо Чаморро.

З української сторони у зустрічі також взяв участь Посол України в Іспанії Анатолій Щерба.

Сторони обговорили питання розширення договірно-правової бази у консульській сфері. Окремо була відзначена важливість укладення оновленої угоди про соціальне забезпечення між Україною та Іспанією, що покликана замінити чинну Угоду від 1996 року. Українська сторона також обговорила питання дотримання прав українських дітей, народжених у іспанських батьків за допомогою допоміжних репродуктивних технологій (сурогатного материнства).