Делегація Національного університету оборони України зустрілася із віце-міністром національної оборони Литви Вітаутасом Умбарсасом

Регіон:
ЄС
Країна:
Литва
Тема:
Питання міжнародної безпеки
Джерело:
http://www.kmu.gov.ua

В ході візиту української військової делегації до Литовської Республіки на чолі з начальником Національного університету оборони України імені Івана Черняховського генерал-лейтенантом Анатолієм Сиротенком відбулася зустріч із віце-міністром національної оборони Литви паном Вітаутасом Умбарсасом.

Під час зустрічі генерал-лейтенант Анатолій Сиротенко висловив слова вдячності пану Вітаутасу Умбрасасу за допомогу, яку надає Україні Литовська Республіка у воєнній сфері. Він відзначив, що досвід проведення взаємних заходів співробітництва між навчальними закладами України та Литви є надзвичайно корисним і має бути продовжений у подальшому.

В ході зустрічі сторони обмінялись думками стосовно результатів співпраці та планів подальшої роботи в сфері військової освіти і науки в контексті вивчення та впровадження в освітній процес українських військових навчальних закладів стандартів НАТО.