Екслідерці М'янми висунули п'ять нових обвинувачень

Джерело:
https://www.ukrinform.ua/
Колишній лідерці М'янми Аун Сан Су Чжі висунули п'ять нових обвинувачень у корупції.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє NPR.

Нові обвинувачення пов’язані з наданням дозволів на оренду та купівлю гелікоптера.

Аун Сан Су Чжі вже судять за низкою інших овбинувачень у корупції. У кожній справі їй загрожує до 15 років позбавлення волі та штраф.

Читайте також: Екслідерці М'янми дали чотири роки в’язниці за одним з 11 обвинувачень

Як повідомляв Укрінформ, раніше Аун Сан Су Чжі була засуджена до шести років позбавлення волі за порушення експортно-імпортного законодавства через зберігання неліцензованих рацій та пристроїв для глушіння сигналу, а також за порушення карантинних обмежень.

1 лютого 2021 року військові у М'янмі відсторонили від влади цивільне керівництво держави та оголосили надзвичайний стан. Вони заявляли про маніпуляції на парламентських виборах у листопаді.

Керівник правлячої партії М'янми "Національна ліга за демократію", очільниця МЗС та фактичний лідер країни Аун Сан Су Чжі та президент Він М'їн були заарештовані.

Читайте також: Військові М’янми чинили тортури та вбивства цивільних – BBC

Багато країн засудили цей переворот. У М'янмі противники перевороту проводять масові протести, які силовики жорстоко придушують, застосовуючи й зброю.

Кілька країн Заходу, зокрема США, запровадили санкції проти військових М’янми або заявили про готовність до такого кроку.