Віталій Мартинюк

Центр глобалістики “Стратегія ХХІ”, магістр

Керівник міжнародних програм Центру шлобалістики “Стратегія ХХІ”, асоційований експерт Ради зовнішньої політики Українська призма та Українського незалежного центру політичних досліджень. Член Європейської асоціації наук з безпеки (м.Краків, Польща).

Закінчив Інститут міжнародних відносин Київського міжнародного університету. Магістр “міжнародних відносин”.

Володіє українською, російською, англійською, французькою і сербською мовами.

Працював експертом з питань зовнішньої політики, регіональної і міжнародної бепеки в неурядових, державних і приватних організаціях, заступником директора з міжнародних питань Міжнародного інституту гуманітарних технологій, першим секретарем з політичних питань Посольства України у Сербії, аналітиком із зовнішньої і безпекової політики Українського незалежного центру політичних досліджень. В якості керівника, менеджера та експерта брав участь у реалізації низки проектів з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, Східного Партнерства, регіональної безпеки і зовнішньої політики України.

Автор низки аналітичних статей, в тому числі з тематики трансформації НАТО, європейської і євроатлантичної інтеграції України, регіональної безпеки, Балканського регіону, зовнішньої політики Франції, енергетичної безпеки, відносин України з міжнародними організаціями.

Експертиза

Регіони: Західні Балкани, ЄС

Теми: Європейська інтеграція, Європейське енергетичне співтовариство, Євроатлантична інтеграція, ОБСЄ, Питання міжнародної безпеки

Країни: Албанія, Боснія і Герцеговина, Хорватія, Франція, Македонія, Чорногорія, Росія, Сербія