Олег Бєлоколос

Майдан закордонних справ, магістр із зовнішньої політики

Експерт з питань зовнішньої та безпекової політики Закінчив факультет міжнародних відносин і міжнародного права КДУ ім. Т.Шевченка, спеціальність – «міжнародні відносини» та Дипломатичну академію при МЗС України за спеціальністю «зовнішня політика».

З лютого 1996 року – на дипломатичній службі. Працював на таких посадах в системі Міністерства закордонних справ України: аташе Управління справами (1996-1997), третього секретаря Посольства України в США (1997-1999), другого, першого секретаря відділу США та Канади IV Територіального управління (2001-2002), першого секретаря, радника Посольства України в Канаді (2002-2006), радника відділу військово-технічного співробітництва та експортного контролю (2006-2008).

2008-2012 роки – радник Посольства України в Кенії. Працюючи Тимчасовим повіреним у справах України в Республіці Кенія (2008-2010 роки), брав участь у заходах зі звільнення екіпажу та судна «Фаїна».

2012-2014 роки – Заступник начальника управління-начальник відділу Російської Федерації І Територіального департаменту МЗС України.

З квітня 2014 року – експерт з питань зовнішньої та безпекової політики Громадської організації «Майдан закордонних справ». Автор чисельних публікацій у засобах масової інформації з питань зовнішньої і безпекової політики. Володіє українською, російською, англійською мовами.

Експертиза

Регіони: Субсахарська Африка

Теми: Захист прав людини, Нерозповсюдження ядерної зброї, Питання міжнародної безпеки

Країни: Ангола, Білорусь, Ботсвана, Буркіна-Фасо, Бурунді, Канада, Центральноафриканська республіка, Чад, Конго, Джибуті, Еквадор, Сальвадор, Еритрея, Ефіопія, Фіджі, Габон, Гамбія, Гана, Гватемала, Гвінея-Бісау, Кот-д'Івуар, Кенія, Намібія, Нікарагуа, Нігер, Нігерія, Конго, Росія, Руанда, Сан-Марино, Самоа, Сан-Томе і Принсіпі, Сьєрра-Леоне, Сомалі, Південна Африка, Південний Судан, Судан, Танзанія, Того, Уганда, Сполучені Штати Америки, Замбія, Зімбабве