Надія Бурейко

Рада зовнішньої політики “Українська призма”, кандидат політ.н., магістр міжнародних відносин

Керівник Програми дослідження процесів європеїзації Ради зовнішньої політики «Українська призма», дослідник Центру управління та культури Європи університету Сент Галлена, Швейцарія. Працювала дослідником Інституту «Новий коледж Європи» у Бухаресті, Румунія.

Здобувачка дослідницьких стипендій швейцарського уряду (ESKAS) та Pontica Magna. Заступником голови громадської організації «Квадрівіум», в рамках якої координує дослідницькі та освітні проекти, спрямовані на інтенсифікацію процесів європеїзації в Україні. Координатор та член проектів, які реалізуються в Україні за сприяння Європейської комісії, Міжнародного Вишеградського фонду, Державного секретаріату освіти, досліджень та інновацій SERI, Швейцарського наукового фонду, Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні та ін. Коло експертних інтересів включає зовнішню політику України, зовнішню політику ЄС у країнах сусідства, міграційну політику, роль публічної дипломатії в міжнародних відносинах.

Учасниця/модератор/лектор/організатор понад 60 конференцій, круглих столів, семінарів, тренінгів, літніх шкіл у сфері політології та міжнародних відносин у понад 20 країнах світу.

Експертиза

Регіони: Cхідне партнерство, ЄС

Теми: Публічна дипломатія

Країни: Вірменія, Австрія, Азербайджан, Білорусь, Бельгія, Кіпр, Чехія, Данія, Естонія, Франція, Грузія, Німеччина, Греція, Угорщина, Італія, Латвія, Литва, Мальта, Молдова, Нідерланди, Польща, Румунія, Сербія, Словаччина, Словенія, Іспанія, Швеція, Україна