Мар’яна Кузьо

Рада Зовнішньої політики “Українська Призма”; Democracy Reporting International (Берлін/Київ), магістр Болонського університету

З 2016 року працює у київському офісі німецької неурядової організації Democracy Reporting International (Берлін/Київ) як координатор проекту в Україні.

З 2011 по 2016, – спершу обіймала посаду менеджера проектів, потім заступника виконавчої директорки громадської організації «Європа без Бар’єрів».

У 2011 році отримала ступінь магістра п’ятьох університетів Європи Болонського університету в сфері політичних наук (Болонья, Італія).

У 2008 здобула ступінь магістра міжнародних відносин Львівського національного університету ім. Івана Франка за спеціалізацією Європейська політика. Мар’яна має практичний досвід моніторингу та адвокації внутрішніх реформ в Україні, передбачених Планом дій з візової лібералізації, а також в проведенні адвокаційних кампаній в країнах ЄС щодо скасування візового режиму для України та країн СхП.

Експертиза

Регіони: ЄС

Теми: Європейська інтеграція

Країни: Австрія, Бельгія, Болгарія, Кіпр, Чехія, Данія, Естонія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Греція, Угорщина, Італія, Латвія, Литва, Мальта, Румунія, Словаччина, Словенія, Іспанія, Україна, Об’єднане Королівство