Геннадій Максак

Рада зовнішньої політики “Українська призма”

Вивчав фінанси в Чернігівському державному інституті економіки та управління та політичні науки в Центрі досліджень Східної Європи Варшавського університету.

З 2006 по 2015 рік очолював Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень.

В 2012-2014 рр. був членом Керівного комітету Форуму громадянського суспільства Східного партнерства.

З 2016 член Керівного комітету Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства. Член Громадської ради при Комітеті Верховної Ради України у закордонних справах.

В 2017 році обраний головою Громадської ради при Міністерстві закордонних справ України.

В 2017-2018 рр. є Координатором Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства. В 2017 році був Співголовою Керівного комітету Форуму громадянського суспільства Східного партнерства (Брюссель).

Є членом міжвідомчої комісії з питань популяризації України у світі, створеної при Міністерстві інформаційної політики для координації виконання плану заходів з реалізації Концепції популяризації України у світі та просування інтересів України у світовому інформаційному просторі.

Експертиза

Регіони: Cхідне партнерство

Теми: Європейська інтеграція, Вишеградська четвірка, Євроатлантична інтеграція, Питання міжнародної безпеки, Публічна дипломатія, Дипломатична служба

Країни: Білорусь, Чехія, Угорщина, Польща, Словаччина

Останні публікації